Чи потрібна прописка для отримання кредиту?

За часів фінансової кризи в країні або особистих матеріальних проблем у людини з’являється гостра необхідність в терміновому пошуку грошей. Однак у багатьох фінансових установах, наприклад, в банках, вимагають повний пакет документів для оформлення кредиту. Це дуже важке завдання, оскільки буде потрібно відвідати кілька установ для того, щоб отримати всі виписки і довідки. Але можна взяти кредит і без особливих зусиль.

Більшість мікрофінансових організацій, які вже тривалий час присутні на ринку України, видають кредит без надання даних. Для оформлення заявки вам знадобиться тільки паспорт і ідентифікаційний код. Погодьтеся, ці два документа завжди знаходяться під рукою, тому на заповнення анкети піде кілька хвилин.

Як отримати гроші в кредит без прописки?

Отримання кредиту онлайн займає мало часу і дає практично 100-відсотковий результат. Все, що вам знадобиться, це уважність. Адже потрібно точно заповнити заявку, правильно вказавши паспортні дані, а точніше ваші ім’я, прізвище, по батькові, дату і рік народження, серію і номер паспорта. Зверніть увагу, що дані про прописку не потрібні для отримання кредиту.

Після того, як ви внесли дані в системі, сервіс онлайн кредитування автоматично розглядає заявку і виносить рішення про видачу грошей. Термін розгляду анкети – близько п’яти хвилин. Далі вам на пошту і мобільний телефон приходить повідомлення з текстом про те, чи пройшла заявка модерацію. У разі позитивного рішення, на пошту відправляється договір, після підписання якого вам видають гроші готівкою або на картку будь-якого українського банку.

Рекомендуємо уважно вчитатися в договір, адже в ньому вказані всі умови надання фінансової послуги. Зокрема, зверніть увагу на процентну ставку саме для вашого випадку, а також на терміни повернення коштів. Якщо погашати кредит невчасно, можуть бути застосовані штрафні санкції.

Розрахувати суму виплати можна прямо на сайті фірми-кредитора – практично всі сервіси онлайн-кредитування мають вбудований калькулятор. Ним легко користуватися: вводите потрібну вам суму і термін, на який ви хочете позичити гроші. Система автоматично застосує ці дані і, згідно з алгоритмом, видасть інформацію про виплати.

Погасити кредит можна теж за допомогою інтернету, скориставшись онлайн-банкінгом або платіжними системами. Всі можливі варіанти вказані на сайті організації і в особистому кабінеті користувача.

(Голосів: 1. Рейтинг: 5,00 з 5)
Loading...